• Чт. 22.4.2021

Український гурт ONUKA переміг на міжнародному кінофестивалі у Барселоні

Ми з радістю вітаємо український гурт ONUKA з перемогою на міжнародному кінофестивалі у Барселоні. Кліп на відео ZENIT отримав нагороду у номінації “Найкраще музичне відео”.

“Створюючи цей кліп, ми сподівалися, що він допоможе відкрити очі на красу навколишнього світу. Ми раді, що його оцінили за кордоном і назвали Найкращим музичним відео на міжнародному кінофестивалі ARFF Barcelona 2021”, – зазначили учасники гурту.

Прем’єра кліпу відбулася у грудні 2019-го. Його режисером став саундпродюсер ONUKA Євген Філатов. Автором костюмів – дизайнерка Леся Патока. За сюжетом – казкові герої з гір, річок та полів під звуки трембіт, цимбал і телинок сходяться у спільному танку. Їхня єдність є присвятою красі навколишнього світу.

“Я сподіваюсь, завдяки ZENIT люди побачать те прекрасне, що нас оточує. Попри проблеми та негаразди, стрімкий ритм чи потреби сучасного світу, іноді потрібно зупинитися і відчути щастя у моменті. Ми бачимо лише те, що ми воліємо бачити”, – зазначила лідерка гурту Ната Жижченко під час презентації кліпу.