• Вт. 18.5.2021

12.10.2020

Українська легкоатлетка Вікторія Хапіліна стала найсильнішою у боротьбі з африканськими бігунками!!! Друге та третє місця посіли бігунки з Кенії.

28-річна спортсменка – переможниця марафону серії World Athletics Bronze Label у Софії! Вікторія Хапіліна з Мелітополя виграла змагання з рекордним часом – дистанцію 42 км 195 м пробігла за 2 години, 27 хвилин і 57 секунд!”

Змагання були досить важкими, були і гори, і вітер, і сильні суперники. Бігти доводилося максимально швидко, але все вийшло добре”, – поділилася переможниця після фінішу.

Попередній особистий рекорд Хапіліна встановила торік у квітні під час марафону у Кракові. Тоді українка пробігла на шість секунд повільніше.