• Вт. 2.3.2021

“Шахтар” сенсаційно переміг на виїзді “Реал”, забивши три голи

Донецький “Шахтар” у матчі проти “Реалу” в Лізі чемпіонів у першому таймі забив три голи. У другому таймі команда двічі пропустила, але перемогу втримала.

Реал – Шахтар 2:3

Голи: Модріч, 54, Вінісіус, 59 – Тете, 29, Варан, 33 (авт), Соломон, 42

• На цей матч “Шахтар” поїхав без ряду гравців основи. Вони досі на карантині після позитивних тестів на коронавірус. В Україні залишилися, зокрема, Кривцов, Матвієнко, Степаненко, Мораес. Коноплянка ще перед тим отримав травму. Як і Ісмаілі. Травмований і Коваленко.
  • Відтак до заявки на гру потрапили молоді Мампасі, В’юнник, Гончарук та Шостак. А у воротах вийшов Трубін, натомість Пятов залишився в запасі.
  • Втрати були і в “Реалу”. Не могли зіграти Рамос та Азар. Зате в заявку на гру потрапив українець Лунін.
  • “Реал” приймав “Шахтар” на запасному стадіоні “Альфредо ді Стефано”. Саме на цьому стадіоні між собою зіграли збірні Іспанії та України 13 вересня. Тоді іспанці перемогли 4:0.

“Реал” на правах господаря активніше розпочав гру. Реакцію Трубіна у воротах перевірив Асенсіо. У протилежних воріт свій момент отримав Марлос. Він був значно кращим – треба було лише пробити повз Куртуа. Але півзахисник влучив саме у голкіпера.

Як треба реалізовувати свої моменти, за декілька хвилин партнеру показав Тете. Усі три голи, які “Шахтар” забив у першому таймі, були за його безпосередньої участі.

Спочатку Корнієнко пішов на трьох суперників. І ве у штрафному майданчику скинув під удар Тете. Бразилець скористався моментом на повну – пробив між ніг Варану точно в кут воріт. Куртуа не дотягнувся.

За чотири хвилини перевага “Шахтаря” була у два голи. Тете пробив з кута штрафного майданчика, Куртуа відбив. Варан в боротьбі з Дентіньо носком переправив м’яч у власні ворота.

Захист “Реалу” продовжив помилятися у першому таймі. Тож у їх ворота влетів і третій гол. Соломон від центральної лінії зробив закидання на Тете, який з флангу змістився аж до центру. За ним пішов Марсело. Але завадити йому не зумів – Тете скинув під удар Соломону, і той влучно пробив. 0:3. Шок для “Реалу” та сенсація для “Шахтаря”!